سال 1390

دبير اجرايي: رضا حميدي

دبير علمي: پرويز بيگي حبيب‌آبادي

رييس شوراي سياست‌گذاري: يحيي طالبيان

 

داوران

مرحله مقدماتي

بخش كودك و نوجوان:

  • ايرج قنبري الموتي

بخش سپيد و نيمايي:

  • سيدمحمود سجادي
  • محمودرضا اکرامي‌فر
  • پرويز بيگي حبيب‌آبادي

بخش سنتي:

  • رضا اسماعيلي
  • شيرينعلي گلمرادي
  • مصطفي محدثي خراساني

ترانه:

  • مصطفي محدثي خراساني

داوران مرحله نيمه‌نهايي

سنتي:

  • حسين اسرافيلي
  • محمدرضا سهرابي‌نژاد
  • بيژن ارژن
  • محمدسعيد ميرزايي
  • صطفي محدثي خراساني نيمايي

سپيد:

  • محمدحسين جعفريان
  • محمدرضا تقي‌دخت
  • سيداحمد نادمي
  • عباس باقري
  • عبدالرحيم سعيدي ‌راد

 

داوران مرحله نهايي

كودك و نوجوان:

  • غلامرضا بکتاش
  • بابک نيک‌طلب
  • عرفان نظرآهاري

سپيد و نيمايي:

  • علي هوشمند
  • حميدرضا شکارسري
  • محمدباقر کلاهي اهري
  • مصطفي علي‌پور
  • محمدرضا عبدالملکيان

سنتي:

  • محمدرضا ترکي
  • رضا افضلي
  • قربان وليئي
  • مرتضي کاخي
  • بهروز ياسمي

ترانه:

  • محمدرضا طغرل جردي
  • ناصر فيض
  • سيدحسين متوليان
  • محمدعلي بهمني
  • اسماعيل فرزانه

پژوهش:

  • سيدعلي ميرافضلي
  • محمودرضا اکرامي‌فر

 

برگزيدگان

شعر سنتي

  • رتبه اول: حسن روشان از خراسان شمالي، شهر بجنورد
  • رتبه دوم: رضا نيكوكار از گيلان، شهر رشت
  • رتبه سوم: شيما احمدي از استان تهران، شهر تهران

 

شعر سپيد و نيمايي

  • رتبه سوم: قربان بهاري از استان تهران، شهر تهران و سيدرسول پيره، استان البرز، شهر كرج
  • تقديرشدگان:حميدرضا اقبال‌دوست از استان گيلان، شهر صومعه‌سرا و تيمور آقامحمدي از استان آذربايجان، شرقي، شهر تبريز

 

بخش كودك و نوجوان

  • رتبه دوم: عباسعلي سپاهي يونسي از استان خراسان رضوي، شهر مشهد
  • رتبه سوم: فاضل تركمن از استان تهران، شهر تهران

 

كودك و نوجوان:

  • تقديرشدگان: سيداحمد ميرزاده از استان خراسان رضوي، شهر مشهد و حميد هنرجو از استان تهران، شهر تهران

 

بخش سرود و ترانه

  • رتبه دوم: امينه دريانورد از استان هرمزگان، شهر درگهان
  • رتبه سوم: ياسر قنبرلو از استان قزوين، شهر قزوين

 

بخش پژوهش:

  • تقديرشدگان: زهرا محدثي خراساني از استان خراسان رضوي، شهر مشهد، محمد مرادي از استان فارس، شهر شيراز، محمد گودرزي دهريزي از استان تهران، شهر تهران